Чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків 2011

Матеріал з Вікіпедії – вільної енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків 2011

Men's Volleyball European Championship 2011

Logo ЧЄ 2011.jpg
Час проведення 10 - 18 вересня
Число учасників 16
Стадіони 4
Офіційний сайт www.volleyeuro2011.com
Підсумкова розстановка
Чемпіон Сербія Сербія
Срібний призер Італія Італія
Бронзовий призер Польща Польща
Статистика турніру
Зіграно матчів 36
Гравець турніру Прапор Сербії Іван Мількович

27-й Чемпіонати Європи з волейболу серед чоловіків пройшов з 10 по 18 вересня 2011 року у двох містах Австрії ( Відні та Інсбруку ) та двох містах Чехії ( Прагі та Карлових Варах ) за участю 16 національних збірних команд.

Команди-учасниці

Австрія , Чехія - країни-організатори;
Польща , Франція , Болгарія , Росія , Сербія - за підсумками попереднього чемпіонату Європи ;
Словенія , Фінляндія , Словаччина , Німеччина , Італія , Португалія , Бельгія , Естонія , Туреччина - за підсумками кваліфікації.

Кваліфікація

У кваліфікації (відбірному турнірі) взяли участь 29 збірних команд, які розіграли 9 путівок до фінального турніру європейської першості.

Система проведення чемпіонату

16 команд-учасниць на першому етапі розбито на 4 групи, в яких команди грають в одне коло. За перемоги з рахунком 3:0 та 3:1 команди отримують по 3 очки, за перемоги 3:2 – по 2 очки, за поразки 2:3 – по 1 очку, за поразки 0:3 та 1:3 – 0. три найкращі команди з груп виходять у плей-офф, на першій стадії якого будуть утворені чотири пари, що складаються з команд, що посіли в групах 2-3 місця. Переможці цих матчів у чвертьфіналі зіграють проти команд, які посіли у групах перші місця. Надалі за системою з вибуттям буде визначено призери першості.

Жеребкування фінального турніру пройшло у Празі 21 жовтня 2010 року . За її результатами команди розподілено на 4 групи першого етапу.

Група A Група B Група C Група D
Австрія Австрія
Сербія Сербія
Словенія Словенія
Туреччина Туреччина
Чехія Чехія
Росія Росія
Португалія Португалія
Естонія Естонія
Італія Італія
Франція Франція
Фінляндія Фінляндія
Бельгія Бельгія
Польща Польща
Болгарія Болгарія
Словаччина Словаччина
Німеччина Німеччина

Міста та ігрові арени

Змагання відбудуться в ігрових залах чотирьох міст Австрії та Чехії.

У Палаці спорту Wiener Stadthalle відбудуться змагання групового етапу та матчі плей-офф першості. Палац був збудований у 1958 році . Місткість – 16 тисяч глядачів.
У Палаці спорту OlympiaWorld відбудуться матчі групового раунду першості. Палац збудований у 1963 році . Місткість – 10 тисяч глядачів.
У Палаці спорту " О2 Арена " ( O2 Arena ) відбудуться матчі групового етапу чемпіонату. Арена відкрита у 2004 році . Місткість – 17 тисяч глядачів.
У Палаці спорту « Карлові Вари Арена » ( KV Arena ) пройдуть матчі групового раунду та плей-офф першості. Арена відкрита у 2009 році . Місткість – 6 тисяч глядачів.

Попередній етап

У дужках у колонці В (виграші) – кількість перемог з рахунком 3:2, у колонці П (ураження) – поразок 2:3.

Група A

Відень

М Команда 1 2 3 4 І У П С/П С/0 Про
1 Прапор Сербії Сербія 3:1 3:0 3:0 3 3 0 9:1 248:185 9
2 Прапор Словенії Словенія 1:3 3:2 3:0 3 2 (1) 1 7:5 255:262 5
3 Прапор Туреччини Туреччина 0:3 2:3 3:0 3 1 2 (1) 5:6 232:238 4
4 Прапор Австрії Австрія 0:3 0:3 0:3 3 0 3 0:9 175:225 0
10 вересня : Словенія - Австрія 3:0 (25:20, 25:21, 25:20); Сербія - Туреччина 3:0 (25:16, 25:18, 25:20).
11 вересня : Сербія - Словенія 3:1 (25:9, 25:23, 23:25, 25:23); Туреччина - Австрія 3:0 (25:21, 25:22, 25:20).
12 вересня : Словенія - Туреччина 3:2 (25:18, 25:23, 16:25, 19:25, 15:12); Сербія - Австрія 3:0 (25:16, 25:19, 25:16).

Група В

Карлові Вари

М Команда 1 2 3 4 І У П С/П С/0 Про
1 Прапор Росії Росія 3:0 3:0 3:1 3 3 0 9:1 248:179 9
2 Прапор Чехії Чехія 0:3 3:0 3:2 3 2 (1) 1 6:5 232:228 5
3 Прапор Естонії Естонія 0:3 0:3 3:0 3 1 2 3:6 182:212 3
4 Прапор Португалії Португалія 1:3 2:3 0:3 3 0 3 (1) 3:9 236:279 1
10 вересня : Росія - Естонія 3:0 (25:17, 25:19, 25:17); Чехія - Португалія 3:2 (25:20, 20:25, 21:25, 25:16, 15:13).
11 вересня : Росія - Португалія 3:1 (25:15, 23:25, 25:22, 25:13); Чехія - Естонія 3:0 (25:20, 25:14, 25:20).
12 вересня : Естонія - Португалія 3:0 (25:23, 25:17, 25:22); Росія - Чехія 3:0 (25:19, 25:14, 25:18).

Група С

Інсбрук

М Команда 1 2 3 4 І У П С/П С/0 Про
1 Прапор Італії Італія 2:3 3:0 3:1 3 2 1 (1) 8:4 280:267 7
2 Прапор Франції Франція 3:2 3:1 1:3 3 2 (1) 1 7:6 323:312 5
3 Прапор Фінляндії Фінляндія 0:3 1:3 3:0 3 1 2 4:6 238:243 3
4 Прапор Бельгії Бельгія 1:3 3:1 0:3 3 1 2 4:7 266:285 3
10 вересня : Франція - Фінляндія 3:1 (25:14, 17:25, 31:29, 28:26); Італія - ​​Бельгія 3:1 (22:25, 25:18, 29:27, 25:15).
11 вересня : Бельгія - Франція 3:1 (31:29, 34:36, 25:20, 26:24); Італія - ​​Фінляндія 3:0 (25:23, 27:25, 25:21).
12 вересня : Фінляндія - Бельгія 3:0 (25:21, 25:22, 25:22); Франція - Італія 3:2 (26:28, 22:25, 25:17, 25:21, 15:11).

Група D

Прага

М Команда 1 2 3 4 І У П С/П С/0 Про
1 Прапор Словаччини Словаччина 3:2 3:1 3:1 3 3 (1) 0 9:4 313:300 8
2 Прапор Болгарії Болгарія 2:3 3:1 3:1 3 2 1 (1) 8:5 310:295 7
3 Прапор Польщі Польща 1:3 1:3 3:1 3 1 2 5:7 276:278 3
4 Прапор Німеччини Німеччина 1:3 1:3 1:3 3 0 3 3:9 274:300 0
10 вересня : Словаччина - Болгарія 3:2 (26:24, 27:25, 24:26, 19:25, 17:15); Польща - Німеччина 3:1 (25:19, 25:20, 22:25, 25:22).
11 вересня : Словаччина - Німеччина 3:1 (25:23, 24:26, 26:24, 27:25); Болгарія - Польща 3:1 (19:25, 25:22, 25:22, 25:23).
12 вересня : Болгарія - Німеччина 3:1 (25:16, 25:27, 26:24, 25:23); Словаччина - Польща 3:1 (23:25, 25:21, 25:18, 25:23).

Плей-офф

Перший раунд

14 вересня . Відень / Карлові Вари

Франція Прапор Франції 3:1 Прапор Туреччини Туреччина 25:19; 25:23; 19:25; 25:21 Відень .
Словенія Прапор Словенії 2:3 Прапор Фінляндії Фінляндія 18:25; 25:21; 23:25; 25:18; 12:15 Відень .
Болгарія Прапор Болгарії 3:0 Прапор Естонії Естонія 25:20; 25:23; 25:22 Карлові Вари .
Чехія Прапор Чехії 1:3 Прапор Польщі Польща 23:25; 25:22; 29:31; 18:25 Карлові Вари .

Чвертьфінал

15 вересня . Відень / Карлові Вари

Сербія Прапор Сербії 3:1 Прапор Франції Франція 32:30; 25:20; 23:25; 26:24 Відень .
Італія Прапор Італії 3:1 Прапор Фінляндії Фінляндія 25:18; 25:20; 29:31; 25:21 Відень .
Словаччина Прапор Словаччини 0:3 Прапор Польщі Польща 23:25; 17:25; 19:25 Карлові Вари .
Росія Прапор Росії 3:1 Прапор Болгарії Болгарія 22:25; 25:19; 25:18; 25:19 Карлові Вари .

Півфінал

17 вересня . Відень

Італія Прапор Італії 3:0 Прапор Польщі Польща 25:22; 25:21; 25:20
Сербія Прапор Сербії 3:2 Прапор Росії Росія 25:23; 17:25; 22:25; 33:31; 15:13

Матч за 3 місце

18 вересня . Відень

Польща Прапор Польщі 3:1 Прапор Росії Росія 25:23; 18:25; 25:21; 25:19

Фінал

18 вересня . Відень

Італія Прапор Італії 1:3 Прапор Сербії Сербія 25:17; 20:25; 23:25; 24:26

Підсумки

Положення команд

1. Сербія Сербія 9-12. Естонія Естонія
2. Італія Італія 9-12. Чехія Чехія
3. Польща Польща 9-12. Словенія Словенія
4. Росія Росія 9-12. Туреччина Туреччина
5-8. Словаччина Словаччина 13-16. Німеччина Німеччина
5-8. Болгарія Болгарія 13-16. Бельгія Бельгія
5-8. Франція Франція 13-16. Австрія Австрія
5-8. Фінляндія Фінляндія 13-16. Португалія Португалія

Призери

Med 1.png Прапор Сербії Сербія : Драган Станкович , Мілан Рашіч , Марко Подрашчанін , Владо Петкович , Михайло Мітіч , Александар Анатасьевіч , Іван Мількович , Саша Старович , Нікола Ковачевич , Урош Ковачевич , Мілош Терзич , Мілош Никич , Нікола Росич , Філіп Вуіч . Головний тренер - Ігор Колакович .

Med 2.png Прапор Італії Італія : Луїджі Мастранджело , Рокко Бароне , Симоне Буті , Емануеле Бірареллі , Данте Бонінфанте , Драган травіца , Міхал Ласко , Джуліо Саббах , Симоне Пароди , Габріеле Маруотті , Іван Зайцев , Крістіан савани , Андреа Барі , Андреа Джові . Головний тренер - Мауро Берруто .

Med 3.png Прапор Польщі Польща : Петро Новаковський , Петро Грушка , Гжегож Косок , Бартош Курек , Якуб Ярош , Збігнєв Бартман , Павло Войцкій , Міхал Кубяк , Міхал Руцяк , Лукаш Жигадло , Кшиштоф Ігначак , Міхал Бонкевіч , Марцин Можджонек , Кароль Клос . Головний тренер - Андреа Анастазі. .

Індивідуальні призи

MVP: Прапор Сербії Іван Мількович
Найкращий нападник: Росія Максим Михайлов
Найкращий блокуючий: Прапор Сербії Марко Подрашчанин
Найкращий на подачі: Польща Бартош Курек
Найкращий сполучний: Прапор Італії Драган Травиця
Найкращий на прийомі: Прапор Сербії Нікола Ковачевич
Найкращий ліберо: Італія Андреа Барі
Найрезультативніший: Росія Максим Михайлов

Посилання