Чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків 2021

Матеріал з Вікіпедії – вільної енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків 2021
Подробиці чемпіонату
Місце проведення Польща Чехія , Естонія , Фінляндія
Міста Краків , Гданськ , Катовіце , Острава , Таллінн , Тампере
Стадіони 6
Терміни відбірного турніру 30 серпня 2020 - 16 травня 2021
Терміни фінального турніру 1-19 вересня 2021
Число учасників 37
у фінальній стадії 24
Статистика чемпіонату

Фінальний раунд XXXII чемпіонату Європи з волейболу серед чоловічих команд проходить з 1 по 19 вересня 2021 року у Польщі , Чехії , Естонії та Фінляндії . Вдруге поспіль європейська першість проводиться у чотирьох країнах за участю 24 національних збірних. Чемпіонське звання захищає збірна Сербії .

Кваліфікація

Спосіб кваліфікації Команди Спосіб кваліфікації Команди
Організатори Польща Польща За підсумками відбірного турніру Група A Нідерланди Нідерланди
Чехія Чехія Група B Болгарія Болгарія
Естонія Естонія Група C Туреччина Туреччина
Фінляндія Фінляндія Група D Латвія Латвія
За підсумками чемпіонату Європи-2019 Сербія Сербія Група E Словаччина Словаччина
Словенія Словенія Група F Чорногорія Чорногорія
Франція Франція Група G Португалія Португалія
Росія Росія З других місць у групах Прапор Північної Македонії Північна Македонія
Італія Італія Іспанія Іспанія
Україна Україна Греція Греція
Німеччина Німеччина Хорватія Хорватія
Бельгія Бельгія Білорусь Білорусь

Фінальний раунд

Арени

Матчі фінального раунду чемпіонату Європи проходять у шести містах чотирьох країн. Польща , Чехія , Естонія та Фінляндія приймають матчі однієї з груп попереднього етапу. По чотири гри 1/8 фіналу та по два чвертьфінали прийматимуть міста Гданськ та Острава . Півфінальні та фінальні поєдинки пройдуть у Катовиці .

Група A 1/8, 1/4 фіналу 1/2 фіналу, фінал
Краків Гданськ Катовіце
Таурон Арена Краків Ergo Arena Сподек
Місткість: 15 030 Місткість: 11 409 Місткість: 11 500
Kraków Arena z lotu ptaa.JPG GdanskSopot ErgoArena 20110603.jpg Katowice-Spodek (4).jpg
Група B 1/8, 1/4 фіналу
Острава
Ostravar Арена
Місткість: 10 000
Ostrava, Ostravar Aréna (cropped).jpg
Група C
Тампере
Льодовий палац (Тампере)
Місткість: 7 300
Hakametsä I ulkoa.jpg
Група D
Таллінн
Саку-суурхалль
Місткість: 7 200
Saku Suurhall.jpg

Попередній етап

Жеребкування відбулося 27 травня 2021 року в Гельсінкі . У чотирьох групах зіграють по шість команд. Чотири найкращі з кожної групи виходять до 1/8 фіналу. Далі збірні проведуть матчі на вибуття та визначать у фіналі переможця – чемпіона Європи 2021 року.

Група A

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) У П В:П У П В:П
1. Польща Польща 4 (1) 0 (0) 11 12 4 3,000 378 325 1,163
2. Сербія Сербія 3 (0) 1 (1) 10 11 5 2,200 376 333 1,129
3. Україна Україна 2 (2) 1 (0) 4 6 7 0,857 290 280 1,036
4. Бельгія Бельгія 1 (0) 3 (1) 4 6 9 0,667 317 335 0,946
5. Португалія Португалія 1 (1) 3 (1) 3 7 11 0,636 360 412 0,874
6. Греція Греція 0 (0) 3 (1) 1 3 9 0,333 245 281 0,872
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
2.09 14:30 Греція Греція 2:3 Україна Україна 25:22 24:26 25:22 19:25 6:15 Звіт
17:30 Польща Польща 3:1 Португалія Португалія 25:16 22:25 25:16 25:19 Звіт
20:30 Бельгія Бельгія 1:3 Сербія Сербія 13:25 18:25 25:21 20:25 Звіт
3.09 17:30 Бельгія Бельгія 2:3 Португалія Португалія 23:25 22:25 25:20 25:18 13:15 Звіт
20:30 Україна Україна 0:3 Сербія Сербія 25:27 24:26 21:25 Звіт
4.09 17:30 Бельгія Бельгія 3:0 Греція Греція 25:16 25:22 25:22 Звіт
20:30 Сербія Сербія 2:3 Польща Польща 21:25 25:23 25:20 20:25 14:16 Звіт
5.09 17:30 Португалія Португалія 2:3 Україна Україна 18:25 23:25 25:21 26:24 11:15 Звіт
20:30 Греція Греція 1:3 Польща Польща 15:25 22:25 25:20 24:26 Звіт
6.09 17:30 Португалія Португалія 1:3 Сербія Сербія 15:25 21:25 25:22 17:25 Звіт
20:30 Польща Польща 3:0 Бельгія Бельгія 25:18 26:24 25:16 Звіт
7.09 17:30 Сербія Сербія 0:0 Греція Греція [ Звіт]
20:30 Україна Україна 0:0 Бельгія Бельгія [ Звіт]
8.09 17:30 Польща Польща 0:0 Україна Україна [ Звіт]
20:30 Греція Греція 0:0 Португалія Португалія [ Звіт]

Група B

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) У П В:П У П В:П
1. Італія Італія 3 (0) 0 (0) 9 9 1 9,000 243 180 1,350
2. Словенія Словенія 2 (0) 1 (0) 6 7 3 2,333 236 194 1,216
3. Болгарія Болгарія 2 (1) 1 (0) 5 7 5 1,400 258 251 1,028
4. Чехія Чехія 1 (0) 2 (1) 4 6 7 0,857 270 287 0,941
5. Білорусь Білорусь 1 (0) 2 (0) 3 3 7 0,429 194 235 0,826
6. Чорногорія Чорногорія 0 (0) 3 (0) 0 0 9 0,000 174 228 0,763
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
3.09 14:15 Італія Італія 3:0 Білорусь Білорусь 25:18 25:12 25:15 Звіт
17:15 Чорногорія Чорногорія 0:3 Болгарія Болгарія 22:25 17:25 25:27 Звіт
20:15 Чехія Чехія 3:1 Словенія Словенія 26:24 25:18 14:25 25:19 Звіт
4.09 16:00 Чорногорія Чорногорія 0:3 Словенія Словенія 17:25 16:25 16:25 Звіт
19:00 Білорусь Білорусь 3:1 Чехія Чехія 25:20 19:25 25:21 25:19 Звіт
5.09 16:00 Чехія Чехія 2:3 Болгарія Болгарія 10:25 25:23 25:18 24:26 11:15 Звіт
19:00 Італія Італія 3:0 Чорногорія Чорногорія 25:17 25:20 26:24 Звіт
6.09 15:45 Болгарія Болгарія 1:3 Італія Італія 19:25 18:25 25:17 12:25 Звіт
19:00 Словенія Словенія 3:0 Білорусь Білорусь 25:20 25:20 25:15 Звіт
7.09 16:00 Словенія Словенія 0:0 Болгарія Болгарія [ Звіт]
19:00 Чорногорія Чорногорія 0:0 Чехія Чехія [ Звіт]
8.09 15:45 Італія Італія 0:0 Словенія Словенія [ Звіт]
19:00 Білорусь Білорусь 0:0 Чорногорія Чорногорія [ Звіт]
9.09 16:00 Болгарія Болгарія 0:0 Білорусь Білорусь [ Звіт]
19:00 Чехія Чехія 0:0 Італія Італія [ Звіт]

Група C

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) У П В:П У П В:П
1. Нідерланди Нідерланди 3 (0) 1 (1) 10 11 4 2,750 349 332 1,051
2. Туреччина Туреччина 3 (0) 1 (0) 9 10 5 2,000 374 336 1,113
3. Фінляндія Фінляндія 2 (0) 1 (0) 6 7 4 1,750 254 237 1,072
4. Росія Росія 2 (1) 1 (0) 5 7 6 1,167 294 272 1,081
5. Іспанія Іспанія 1 (0) 3 (0) 3 4 10 0,400 322 348 0,925
6. Прапор Північної Македонії Північна Македонія 0 (0) 4 (0) 0 2 12 0,167 282 350 0,806
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
1.09 19:00 Фінляндія Фінляндія 3:1 Прапор Північної Македонії Північна Македонія 25:20 25:15 24:26 25:22 Звіт
2.09 17:00 Росія Росія 1:3 Туреччина Туреччина 27:29 25:16 21:25 19:25 Звіт
20:00 Нідерланди Нідерланди 3:0 Іспанія Іспанія 25:23 26:24 25:22 Звіт
3.09 17:00 Туреччина Туреччина 3:1 Іспанія Іспанія 25:16 29:31 27:25 25:23 Звіт
20:00 Нідерланди Нідерланди 3:0 Прапор Північної Македонії Північна Македонія 25:20 25:18 25:22 Звіт
4.09 14:00 Іспанія Іспанія 0:3 Фінляндія Фінляндія 19:25 20:25 18:25 Звіт
17:30 Нідерланди Нідерланди 2:3 Росія Росія 13:25 25:19 21:25 25:21 13:15 Звіт
5.09 14:00 Північна Македонія Прапор Північної Македонії 0:3 Туреччина Туреччина 22:25 12:25 15:25 Звіт
17:30 Росія Росія 3:1 Фінляндія Фінляндія 22:25 25:15 25:23 25:17 Звіт
6.09 17:00 Північна Македонія Прапор Північної Македонії 1:3 Іспанія Іспанія 23:25 25:21 28:30 15:25 Звіт
20:00 Туреччина Туреччина 1:3 Нідерланди Нідерланди 25:22 25:27 25:27 23:25 Звіт
7.09 17:00 Іспанія Іспанія 0:0 Росія Росія [ Звіт]
20:00 Фінляндія Фінляндія 0:0 Нідерланди Нідерланди [ Звіт]
8.09 17:00 Росія Росія 0:0 Прапор Північної Македонії Північна Македонія [ Звіт]
20:00 Фінляндія Фінляндія 0:0 Туреччина Туреччина [ Звіт]

Група D

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) У П В:П У П В:П
1. Франція Франція 3 (0) 0 (0) 9 9 1 9,000 247 214 1,154
2. Німеччина Німеччина 2 (0) 1 (0) 6 7 3 2,333 248 204 1,216
3. Латвія Латвія 1 (0) 2 (2) 5 7 7 1,000 300 314 0,955
4. Словаччина Словаччина 1 (1) 2 (1) 3 5 8 0,625 259 281 0,922
5. Естонія Естонія 1 (1) 2 (0) 2 4 8 0,500 259 263 0,985
6. Хорватія Хорватія 1 (1) 2 (0) 2 3 8 0,375 229 266 0,861
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
1.09 19:00 Естонія Естонія 1:3 Латвія Латвія 23:25 22:25 25:16 21:25 Звіт
3.09 17:00 Хорватія Хорватія 0:3 Німеччина Німеччина 20:25 13:25 19:25 Звіт
20:00 Франція Франція 3:0 Словаччина Словаччина 25:22 25:20 25:19 Звіт
4.09 16:00 Словаччина Словаччина 2:3 Естонія Естонія 27:25 25:22 18:25 14:25 13:15 Звіт
19:00 Хорватія Хорватія 3:2 Латвія Латвія 28:30 25:20 23:25 31:29 15:11 Звіт
5.09 16:00 Естонія Естонія 0:3 Німеччина Німеччина 19:25 16:25 21:25 Звіт
19:00 Франція Франція 3:0 Хорватія Хорватія 25:15 25:16 26:24 Звіт
6.09 17:00 Латвія Латвія 2:3 Словаччина Словаччина 18:25 25:23 25:13 19:25 7:15 Звіт
20:00 Німеччина Німеччина 1:3 Франція Франція 29:31 25:15 22:25 22:25 Звіт
7.09 17:00 Латвія Латвія 0:0 Німеччина Німеччина [ Звіт]
20:00 Хорватія Хорватія 0:0 Естонія Естонія [ Звіт]
8.09 17:00 Словаччина Словаччина 0:0 Хорватія Хорватія [ Звіт]
20:00 Франція Франція 0:0 Латвія Латвія [ Звіт]
9.09 17:00 Німеччина Німеччина 0:0 Словаччина Словаччина [ Звіт]
20:00 Естонія Естонія 0:0 Франція Франція [ Звіт]

Плей-офф

1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
11 вересня, Гданськ
A1 0
14 вересня, Гданськ
C4 0
0
11 вересня, Гданськ
0
C2 0
18 вересня, Катовіце
A3 0
0
13 вересня, Острава
0
D1 0
15 вересня, Острава
B4 0
0
13 вересня, Острава
0
B2 0
19 вересня, Катовіце
D3 0
0
12 вересня, Гданськ
0
C1 0
14 вересня, Гданськ
A4 0
0
12 вересня, Гданськ
0
A2 0
18 вересня, Катовіце
C3 0
0
12 вересня, Острава
0 Третє місце
B1 0
15 вересня, Острава 19 вересня, Катовіце
D4 0
0 0
12 вересня, Острава
0 0
D2 0
B3 0

1/8 фіналу

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
11.09 0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]
12.09 0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]
13.09 0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]

1/4 фіналу

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
14.09 17:00 0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]
15.09 0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]

1/2 фіналу

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
18.09 17:00 0:0 [ Звіт]
0:0 [ Звіт]

Матч за 3 місце

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
19.09 17:30 0:0 [ Звіт]

Фінал

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
19.09 20:30 0:0 [ Звіт]

Призери

Золото Срібло Бронза

Підсумкове становище

Місце Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Див. також

Посилання