Чемпіонат Європи з волейболу серед жінок 2021

Матеріал з Вікіпедії – вільної енциклопедії
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чемпіонат Європи з волейболу серед жінок 2021
Подробиці чемпіонату
Місце проведення Сербія Болгарія , Хорватія Румунія
Міста Белград , Пловдів , Задар , Клуж-Напока
Стадіони 4
Терміни відбірного турніру 6-16 травня 2021
Терміни фінального турніру 18 серпня - 4 вересня 2021
Число учасників 35
у фінальній стадії 24
Призові місця
Чемпион Чемпіон Італія Італія (3-й раз)
Серебряный призёр Друге місце Сербія Сербія
Бронзовый призёр Третє місце Туреччина Туреччина
Статистика чемпіонату
Відвідуваність 130 013 (1711 за гру)
Зіграно матчів 76
Кращий гравець Італія Паола Егону

Фінальний раунд XXXII чемпіонату Європи з волейболу серед жіночих команд проходив з 18 серпня по 4 вересня 2021 року в Сербії , Болгарії , Хорватії та Румунії . Вдруге поспіль європейська першість проводилася у чотирьох країнах за участю 24 національних збірних. Титул чемпіонок Європи втретє в історії виграла збірна Італії .

Кваліфікація

Спосіб кваліфікації Команди Спосіб кваліфікації Команди
Організатори Сербія Сербія За підсумками
відбіркового турніру
Група A Білорусь Білорусь
Болгарія Болгарія Швейцарія Швейцарія
Хорватія Хорватія Група B Швеція Швеція
Румунія Румунія Україна Україна
За підсумками
чемпіонату Європи-2019
Туреччина Туреччина Група C Греція Греція
Італія Італія Іспанія Іспанія
Польща Польща Група D Словаччина Словаччина
Нідерланди Нідерланди Фінляндія Фінляндія
Німеччина Німеччина Група E Франція Франція
Росія Росія Угорщина Угорщина
Бельгія Бельгія Група F Чехія Чехія
Азербайджан Азербайджан Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина

Фінальний раунд

Арени

Матчі фінального раунду чемпіонату Європи пройшли у чотирьох містах чотирьох країн. « Штарк Арена » у Белграді , « Велодром » у Пловдиві , Палац Крешіміра Чосича у Задарі та БТАрена у Клуж-Напоці приймали матчі однієї з груп попереднього етапу. Ігри 1/8 та 1/4 фіналу відбулися у Сербії та Болгарії; півфінали, матч за 3-е місце та фінал – у Белграді.

Сербія Белград Болгарія Пловдив Хорватія Задар Румунія Клуж-Напока
Штарк Арена Велодром Палац Крешіміра Чосича БТАрена
Місткість: 18 386 Місткість: 6 100 Місткість: 8 500 Місткість: 10 000
Belgrade Arena, south entrance 1, Feb 2011.jpg Velodrome pd.png Dvorana Visnjik Zadar.jpg Cluj Polyvalent Hall 2.jpg
Група A, плей-офф Група B, 1/8 фіналу, 1/4 фіналу Група C Група D

Попередній етап

За результатами жеребкування, яке відбулося 20 травня 2021 року в Белграді , 24 команди розподілені за 4 групами. На попередньому етапі команди зіграли в групах в одне коло, по 4 команди з кожної групи вийшли до плей-офф.

Група A

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) В П В:П В П В:П
1. Сербія Сербія 5 (1) 0 (0) 14 15 2 7,500 405 307 1,319
2. Росія Росія 3 (0) 2 (2) 11 13 7 1,857 443 399 1,110
3. Франція Франція 3 (0) 2 (0) 9 10 8 1,250 392 386 1,016
4. Бельгія Бельгія 3 (1) 2 (0) 8 10 8 1,250 418 374 1,118
5. Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 1 (0) 4 (0) 3 3 12 0,250 283 355 0,797
6. Азербайджан Азербайджан 0 (0) 5 (0) 0 1 15 0,067 282 402 0,701
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
19.08 17:00 Сербія Сербія 3:0 Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 25:11 25:18 25:14 Звіт
20.08 17:00 Азербайджан Азербайджан 0:3 Бельгія Бельгія 13:25 24:26 13:25 Звіт
20:00 Росія Росія 3:1 Франція Франція 25:19 14:25 25:20 25:18 Звіт
21.08 18:00 Азербайджан Азербайджан 0:3 Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 14:25 23:25 17:25 Звіт
21:00 Франція Франція 0:3 Сербія Сербія 14:25 13:25 16:25 Звіт
22.08 17:00 Росія Росія 3:0 Азербайджан Азербайджан 25:16 25:17 25:13 Звіт
20:00 Сербія Сербія 3:0 Бельгія Бельгія 25:21 25:21 25:21 Звіт
23.08 17:00 Бельгія Бельгія 3:2 Росія Росія 29:31 21:25 25:13 25:22 15:11 Звіт
20:00 Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 0:3 Франція Франція 19:25 14:25 24:26 Звіт
24.08 17:00 Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 0:3 Бельгія Бельгія 23:25 19:25 15:25 Звіт
20:00 Азербайджан Азербайджан 0:3 Сербія Сербія 17:25 20:25 19:25 Звіт
25.08 17:00 Франція Франція 3:1 Азербайджан Азербайджан 25:19 26:28 25:11 25:18 Звіт
20:00 Сербія Сербія 3:2 Росія Росія 25:22 25:19 16:25 24:26 15:10 Звіт
26.08 17:00 Росія Росія 3:0 Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 25:12 25:20 25:19 Звіт
20:00 Бельгія Бельгія 1:3 Франція Франція 25:27 25:13 19:25 20:25 Звіт

Група B

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) В П В:П В П В:П
1. Болгарія Болгарія 4 (0) 1 (1) 13 14 4 3,500 423 350 1,209
2. Польща Польща 4 (0) 1 (0) 12 13 5 2,600 433 355 1,220
3. Німеччина Німеччина 4 (1) 1 (0) 11 13 6 2,167 434 404 1,074
4. Чехія Чехія 2 (0) 3 (0) 6 8 10 0,800 402 418 0,962
5. Іспанія Іспанія 1 (1) 4 (0) 2 4 14 0,286 339 424 0,800
6. Греція Греція 0 (0) 5 (1) 1 2 15 0,133 335 415 0,807
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
18.08 20:30 Болгарія Болгарія 3:0 Греція Греція 25:20 25:15 25:19 Звіт
19.08 17:30 Іспанія Іспанія 1:3 Чехія Чехія 25:22 20:25 22:25 20:25 Звіт
20:30 Німеччина Німеччина 1:3 Польща Польща 22:25 25:23 21:25 22:25 Звіт
20.08 17:30 Чехія Чехія 1:3 Німеччина Німеччина 23:25 25:20 23:25 21:25 Звіт
20:30 Греція Греція 0:3 Польща Польща 16:25 20:25 19:25 Звіт
21.08 17:30 Чехія Чехія 1:3 Польща Польща 25:20 15:25 21:25 18:25 Звіт
20:30 Болгарія Болгарія 3:0 Іспанія Іспанія 25:12 25:19 25:21 Звіт
22.08 16:00 Греція Греція 2:3 Іспанія Іспанія 22:25 26:24 16:25 25:22 13:15 Звіт
19:00 Німеччина Німеччина 3:2 Болгарія Болгарія 25:23 16:25 25:21 18:25 15:10 Звіт
23.08 17:30 Греція Греція 0:3 Чехія Чехія 24:26 26:28 15:25 Звіт
20:30 Польща Польща 3:0 Іспанія Іспанія 25:15 25:15 25:8 Звіт
24.08 17:30 Німеччина Німеччина 3:0 Греція Греція 25:20 25:17 25:22 Звіт
20:30 Болгарія Болгарія 3:0 Чехія Чехія 26:24 25:12 25:19 Звіт
25.08 17:30 Іспанія Іспанія 0:3 Німеччина Німеччина 13:25 17:25 21:25 Звіт
20:30 Болгарія Болгарія 3:1 Польща Польща 18:25 25:21 25:21 25:23 Звіт

Група C

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) В П В:П В П В:П
1. Італія Італія 5 (0) 0 (0) 15 15 1 15,000 402 297 1,354
2. Хорватія Хорватія 4 (0) 1 (0) 12 12 4 3,000 373 322 1,158
3. Білорусь Білорусь 3 (2) 2 (0) 7 9 10 0,900 396 417 0,950
4. Угорщина Угорщина 1 (0) 4 (2) 5 8 13 0,615 439 470 0,934
5. Словаччина Словаччина 1 (0) 4 (1) 4 7 13 0,538 424 461 0,920
6. Швейцарія Швейцарія 1 (1) 4 (0) 2 4 14 0,286 367 434 0,846
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
19.08 17:00 Хорватія Хорватія 3:0 Швейцарія Швейцарія 25:20 25:19 25:21 Звіт
20.08 17:15 Італія Італія 3:0 Білорусь Білорусь 25:20 25:18 25:16 Звіт
20:15 Угорщина Угорщина 3:1 Словаччина Словаччина 25:20 25:23 20:25 25:18 Звіт
21.08 17:00 Білорусь Білорусь 0:3 Хорватія Хорватія 19:25 23:25 15:25 Звіт
20:00 Угорщина Угорщина 2:3 Швейцарія Швейцарія 25:22 23:25 27:29 25:23 11:15 Звіт
22.08 17:00 Хорватія Хорватія 3:0 Словаччина Словаччина 25:21 25:14 25:13 Звіт
20:00 Італія Італія 3:0 Угорщина Угорщина 25:16 25:15 25:19 Звіт
23.08 17:15 Словаччина Словаччина 1:3 Італія Італія 19:25 18:25 27:25 17:25 Звіт
20:15 Швейцарія Швейцарія 0:3 Білорусь Білорусь 23:25 15:25 15:25 Звіт
24.08 17:00 Угорщина Угорщина 1:3 Хорватія Хорватія 19:25 25:21 17:25 21:25 Звіт
20:00 Швейцарія Швейцарія 1:3 Словаччина Словаччина 25:21 14:25 19:25 22:25 Звіт
25.08 18:00 Білорусь Білорусь 3:2 Угорщина Угорщина 20:25 14:25 25:16 25:23 15:12 Звіт
21:00 Хорватія Хорватія 0:3 Італія Італія 15:25 23:25 14:25 Звіт
26.08 17:00 Словаччина Словаччина 2:3 Білорусь Білорусь 25:18 25:23 23:25 28:30 12:15 Звіт
20:00 Італія Італія 3:0 Швейцарія Швейцарія 25:17 25:18 27:25 Звіт

Група D

Матчі Окуляри Сети М'ячі
В (3:2) П (2:3) В П В:П В П В:П
1. Туреччина Туреччина 5 (0) 0 (0) 15 15 1 15,000 405 298 1,359
2. Нідерланди Нідерланди 4 (0) 1 (0) 12 12 4 3,000 387 288 1,344
3. Україна Україна 3 (0) 2 (0) 9 9 7 1,286 359 346 1,038
4. Швеція Швеція 2 (1) 3 (0) 5 6 11 0,545 358 393 0,911
5. Фінляндія Фінляндія 1 (0) 4 (1) 4 6 13 0,462 377 450 0,838
6. Румунія Румунія 0 (0) 5 (0) 0 3 15 0,200 330 441 0,748
Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
18.08 20:30 Румунія Румунія 1:3 Туреччина Туреччина 25:23 10:25 20:25 17:25 Звіт
19.08 16:00 Швеція Швеція 3:2 Фінляндія Фінляндія 24:26 17:25 25:19 27:25 15:13 Звіт
19:00 Нідерланди Нідерланди 3:0 Україна Україна 25:17 25:12 25:22 Звіт
20.08 17:30 Фінляндія Фінляндія 0:3 Нідерланди Нідерланди 10:25 10:25 18:25 Звіт
20:30 Туреччина Туреччина 3:0 Україна Україна 25:14 25:19 26:24 Звіт
21.08 17:30 Фінляндія Фінляндія 1:3 Україна Україна 19:25 23:25 28:26 22:25 Звіт
20:30 Румунія Румунія 0:3 Швеція Швеція 21:25 17:25 16:25 Звіт
22.08 17:30 Туреччина Туреччина 3:0 Швеція Швеція 31:29 25:21 25:11 Звіт
20:30 Нідерланди Нідерланди 3:1 Румунія Румунія 25:12 25:27 25:17 25:14 Звіт
23.08 17:30 Україна Україна 3:0 Швеція Швеція 25:23 25:17 25:20 Звіт
20:30 Туреччина Туреччина 3:0 Фінляндія Фінляндія 25:19 25:12 25:15 Звіт
24.08 17:30 Нідерланди Нідерланди 0:3 Туреччина Туреччина 21:25 21:25 20:25 Звіт
20:30 Румунія Румунія 1:3 Фінляндія Фінляндія 25:18 22:25 22:25 22:25 Звіт
25.08 17:30 Швеція Швеція 0:3 Нідерланди Нідерланди 21:25 20:25 13:25 Звіт
20:30 Румунія Румунія 0:3 Україна Україна 15:25 17:25 11:25 Звіт

Плей-офф

1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
29 серпня, Пловдів
Туреччина Туреччина 3
31 серпня, Пловдів
Чехія Чехія 1
Туреччина Туреччина 3
29 серпня, Пловдів
Польща Польща 0
Польща Польща 3
3 вересня, Белград
Україна Україна 1
Туреччина Туреччина 1
29 серпня, Белград
Сербія Сербія 3
Сербія Сербія 3
1 вересня, Белград
Угорщина Угорщина 0
Сербія Сербія 3
29 серпня, Белград
Франція Франція 1
Хорватія Хорватія 2
4 вересня, Белград
Франція Франція 3
Сербія Сербія 1
28 серпня, Пловдів
Італія Італія 3
Болгарія Болгарія 2
31 серпня, Пловдів
Швеція Швеція 3
Швеція Швеція 0
28 серпня, Пловдів
Нідерланди Нідерланди 3
Нідерланди Нідерланди 3
3 вересня, Белград
Німеччина Німеччина 1
Нідерланди Нідерланди 1
30 серпня, Белград
Італія Італія 3 Третє місце
Італія Італія 3
1 вересня, Белград 4 вересня, Белград
Бельгія Бельгія 1
Італія Італія 3 Туреччина Туреччина 3
30 серпня, Белград
Росія Росія 0 Нідерланди Нідерланди 0
Росія Росія 3
Білорусь Білорусь 1

1/8 фіналу

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
28.08 17:30 Нідерланди Нідерланди 3:1 Німеччина Німеччина 25:22 23:25 25:19 25:23 Звіт
20:30 Болгарія Болгарія 2:3 Швеція Швеція 25:12 21:25 22:25 25:14 17:19 Звіт
29.08 17:30 Туреччина Туреччина 3:1 Чехія Чехія 25:13 22:25 25:14 25:13 Звіт
17:00 Хорватія Хорватія 2:3 Франція Франція 25:16 21:25 25:22 22:25 12:15 Звіт
20:30 Польща Польща 3:1 Україна Україна 21:25 25:21 25:22 25:17 Звіт
20:00 Сербія Сербія 3:0 Угорщина Угорщина 25:20 25:19 25:17 Звіт
30.08 17:00 Італія Італія 3:1 Бельгія Бельгія 25:14 23:25 25:17 25:12 Звіт
20:00 Росія Росія 3:1 Білорусь Білорусь 27:25 25:20 19:25 25:23 Звіт

1/4 фіналу

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
31.08 17:30 Швеція Швеція 0:3 Нідерланди Нідерланди 25:27 16:25 19:25 Звіт
20:30 Туреччина Туреччина 3:0 Польща Польща 25:18 25:14 25:23 Звіт
1.09 17:00 Італія Італія 3:0 Росія Росія 25:20 25:8 25:15 Звіт
20:00 Сербія Сербія 3:1 Франція Франція 22:25 25:18 25:7 25:20 Звіт

1/2 фіналу

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
3.09 17:00 Туреччина Туреччина 1:3 Сербія Сербія 34:32 26:28 23:25 13:25 Звіт
20:00 Нідерланди Нідерланди 1:3 Італія Італія 19:25 17:25 25:16 18:25 Звіт

Матч за 3 місце

Дата Час Рахунок Сети Звіт
1 2 3 4 5
4.09 17:00 Туреччина Туреччина 3:0 Нідерланди Нідерланди 25:20 25:19 25:23 Звіт

Фінал

Сербія Сербія 1:3 (26:24, 22:25, 19:25, 11:25) Італія Італія
Гравець 1 2 3 4 Окуляри
1 Буша Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg Solid black.svg
2 Лазович Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 2 (1, 1, 0)
3 Царич
5 М. Попович Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 13 (7, 5, 1)
8 Миркович
10 Огненович Капітан команди Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 3 (2, 1, 0)
11 Велькович
13 Білиця
16 Рашич Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 13 (10, 3, 0)
17 С. Попович (л) Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg
18 Бошкович Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 21 (21, 0, 0)
19 Міленкович Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 4 (3, 1, 0)
20 Благоєвич (л)
21 Коцич
Тренер - Зоран Терзіч


Сербія Італія
78 Окуляри 99
44 Атака 56
11 Блок 13
1 Подання 8
22 Помилки суперника 22

Судді:
Павло Буркевич (Польща),
Нурпер Озбар (Туреччина).
Час матчу - 1:44 (34+27+22+21).
4 вересня. 20:00.
Білград . « Штарк Арена ». 20565 глядачів.
Звіт

Гравець 1 2 3 4 Окуляри
3 Дженнарі Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg
4 Боніфачо
5 Малінів Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg Solid black.svg 2 (1, 1, 0)
6 Де Дженнаро (л) Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg
8 Орро Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg
10 Кірікелла Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 5 (3, 2, 0)
11 Данезі Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 8 (1, 6, 1)
14 П'єтріні Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 13 (11, 1, 1)
15 Нвакалор
17 Сілла Капітан команди Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 20 (15, 3, 2)
18 Егону Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg Solid black.svg 29 (25, 0, 4)
20 Парроккьяле Regular quadrilateral.svg Regular quadrilateral.svg
24 Маццаро ​​(л)
29 Д'Одоріко
Тренер - Давиде Маццанті

Призери

Золото Срібло Бронза
Італія Італія
Сара Боніфачо
Анна Данезі
Моніка Де Дженнаро
Алесія Дженнарі
Крістіна Кірікелла
Офелія Малінів
Алесія Маццаро
Сільвія Нвакалор
Софія Д'Одоріко
Алесія Орро
Беатріче Паррокк'яле
Олена П'єтріні
Міріам Сілла
Паола Егону
Тренер: Давиде Маццанті
Сербія Сербія
Ана Білиця
Олена Благоєвич
Тіяна Бошкович
Б'янка Буша
Стефана Велькович
Йована Коцич
Катаріна Лазович
Бояна Міленкович
Сладжана Міркович
Майя Огненович
Міна Попович
Сільвія Попович
Мілена Рашич
Сара Царич
Тренер: Зоран Терзіч
Туреччина Туреччина
Ількін Айдин
Айча Айкач
Сімге Шебнем Акез
Ханде Баладин
Беліз Башкир
Мерьєм Боз
Ясемін Гювелі
Зехра Гюнеш
Меліха Ісмаїлоглу
Ебрар Каракурт
Джансу Озбай
Бусе Унал
Тугба Шеноглу
Еда Ердем
Тренер: Джованні Гуїдетті

Підсумкове становище

Місце Команда
1 Італія Італія
2 Сербія Сербія
3 Туреччина Туреччина
4 Нідерланди Нідерланди
5 Польща Польща
6 Росія Росія
7 Франція Франція
8 Швеція Швеція
9 Болгарія Болгарія
10 Хорватія Хорватія
11 Німеччина Німеччина
12 Україна Україна
13 Бельгія Бельгія
14 Білорусь Білорусь
15 Чехія Чехія
16 Угорщина Угорщина
17 Словаччина Словаччина
18 Фінляндія Фінляндія
19 Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина
20 Іспанія Іспанія
21 Швейцарія Швейцарія
22 Греція Греція
23 Румунія Румунія
24 Азербайджан Азербайджан

Див. також

Посилання